Висулка за мартеници СЛОНЧЕ(15 мм)

МЪНИСТА-разпродажба » Висулки|НОВО!

  • Висулка за мартеници СЛОНЧЕ(15 мм)
    Висулка за мартеници СЛОНЧЕ(15 мм)
Цена:2.00лв.
В наличност!

Код : 170040

Висулка за мартеничка или просто гривничка-малкото и нежно слонче е добре прието!Един пакет е 40 гр!Мин. количество за заявка-1 пакет!