Висулка за мартеници РУЛ(18 мм)

МЪНИСТА-разпродажба » Висулки|НОВО!

  • Висулка за мартеници РУЛ(18 мм)
    Висулка за мартеници РУЛ(18 мм)
Цена:2.00лв.
В наличност!

Код : 170042

Ако винаги сте се чудили какви висулки биха подхождали за мъжки мартеници-вече знаете-Рул!Големината му е 18 мм!Един пакет е 40 гр!Мин. количество за заявка-1 пакет!